ELL-VGG3R3N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELL-VGG3R3N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELL-VGG3R3N |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 3.3UH 1.1A 130 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | 4000 pcs | 6000 pcs | 10000 pcs | 50000 pcs |
Product parameter
| Part Number | ELL-VGG3R3N | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 3.3UH 1.1A 130 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 437626 pcs | Datový list | ELL-VEG, VFG, VGG Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±30% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | stínění | Shielded |
| Série | G | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | ELLVGG3R3N PCD2300TR |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 3.3µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.059" (1.50mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 130 mOhm Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 130 mOhm |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.1A | Proud - Saturace | 1.35A |