domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > ERA-14EB472U
ERA-14EB472U
ERA-14EB472U
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-14EB472U s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERA-14EB472U
Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/4W 1210
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number ERA-14EB472U Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/4W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 283256 pcs Datový list ERA-14 Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±25ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1210
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série ERA-14
Režim panel 4.7 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W