ERA-1ARB241C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-1ARB241C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-1ARB241C |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 240 OHM 0.1% 1/20W 0201 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERA-1ARB241C | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 240 OHM 0.1% 1/20W 0201 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0201 |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) | Série | ERA-1A |
| Režim panel | 240 Ohms | Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |