ERA-1ARB911C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-1ARB911C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-1ARB911C |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 910 OHM 0.1% 1/20W 0201 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15000 pcs | 30000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | ERA-1ARB911C | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 910 OHM 0.1% 1/20W 0201 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0201 |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) | Série | ERA-1A |
| Režim panel | 910 Ohms | Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Ostatní jména | ERA1ARB911C P121656TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 910 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film | Složení | Thin Film |