ERA-1ARC1400C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-1ARC1400C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-1ARC1400C |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 140 OHM 0.25% 1/20W 0201 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15000 pcs | 30000 pcs | 75000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | ERA-1ARC1400C | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 140 OHM 0.25% 1/20W 0201 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.25% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0201 |
| Velikost / Rozměry | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) | Série | ERA-1A |
| Režim panel | 140 Ohms | Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |