ERA-2APB132X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-2APB132X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-2APB132X |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic Electronic Components |
| Popis | RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERA-2APB132X | Výrobce | Panasonic Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.063W, 1/16W | Napětí - Rozdělení | 0402 |
| Tloušťka (Max) | ±15ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |