ERA-2APB2800X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-2APB2800X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-2APB2800X |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 280 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | ERA-2APB2800X | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 280 OHM 0.1% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±15ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | ERA-2A |
| Režim panel | 280 Ohms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |