domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > ERA-2ARC3601X
ERA-2ARC3601X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-2ARC3601X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERA-2ARC3601X
Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 3.6KOHM 0.25% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number ERA-2ARC3601X Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 3.6KOHM 0.25% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.25%
teplotní koeficient ±10ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série ERA-2A
Režim panel 3.6 kOhms Příkon (W) 0.063W, 1/16W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména ERA2ARC3601X Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 3.6 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film