ERA-2HEC1652P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-2HEC1652P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-2HEC1652P |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 0.25% 1/16W 0402 |
Product parameter
| Part Number | ERA-2HEC1652P | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 0.25% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4862 pcs | Datový list | ERA-2H Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.25% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | ERA-2H |
| Režim panel | 16.5 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména | ERA2HEC1652P | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 16.5 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film |