ERA-3APB133V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-3APB133V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-3APB133V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 13K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | ERA-3APB133V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 13K OHM 0.1% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±15ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | ERA-3A |
| Režim panel | 13 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |