ERA-3ARB203V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-3ARB203V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-3ARB203V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERA-3ARB203V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | ERA-3A |
| Režim panel | 20 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | ERA-3ARB203P ERA3ARB203V P20KBDTR |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 20 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |