ERG-2SJ910A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERG-2SJ910A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERG-2SJ910A |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES 91 OHM 2W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 30000 pcs | 75000 pcs | 150000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERG-2SJ910A | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 91 OHM 2W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1695205 pcs | Datový list | ERX, ERG Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±350ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) | Série | ERG |
| Režim panel | 91 Ohms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | ERG2SJ910A P91W-2TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 235°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Proof, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 91 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |