ERG-3SJ162
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERG-3SJ162 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERG-3SJ162 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERG-3SJ162 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 801313 pcs | Datový list | ERX, ERG Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±300ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) | Série | ERG |
| Režim panel | 1.6 kOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | ERG3SJ162 P1.6KW-3 P1.6KW-3BK |
Provozní teplota | -55°C ~ 235°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Proof, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1.6 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |
| Složení | Metal Oxide Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
ERG-3SJ160V - Výrobci:
Panasonic Electronic Components - Popis:
RES 16 OHM 3W 5% AXIAL - Na skladě: