ERG-3SJ272
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERG-3SJ272 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERG-3SJ272 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES 2.7K OHM 3W 5% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | ERG-3SJ272 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 2.7K OHM 3W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 793378 pcs | Datový list | ERX, ERG Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±300ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) | Série | ERG |
| Režim panel | 2.7 kOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | ERG3SJ272 P2.7KW-3 P2.7KW-3BK |
Provozní teplota | -55°C ~ 235°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Proof, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 2.7 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |