domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > ERJ-2RHD7152X
ERJ-2RHD7152X
ERJ-2RHD7152X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-2RHD7152X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERJ-2RHD7152X
Výrobce Panasonic
Popis RES 71.5K OHM 0.5% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-2RHD7152X Výrobce Panasonic
Popis RES 71.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série ERJ
Režim panel 71.5 kOhms Příkon (W) 0.063W, 1/16W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména ERJ2RHD7152X Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 71.5 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Složení Thick Film