ERJ-2RKD3653X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-2RKD3653X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-2RKD3653X |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES 365K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERJ-2RKD3653X | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 365K OHM 0.5% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | ERJ |
| Režim panel | 365 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména | ERJ2RKD3653X | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 365 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film | Složení | Thick Film |