ERJ-B2CFR033V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-B2CFR033V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-B2CFR033V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES 0.033 OHM 1W 1206 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERJ-B2CFR033V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.033 OHM 1W 1206 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 701949 pcs | Datový list | ERJ-B2CFR033V View All Specifications |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | 0/ +200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0612 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) | Série | ERJ |
| Režim panel | 33 mOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Ostatní jména | ERJB2CFR033V | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |