ERJ-PB6B2003V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-PB6B2003V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-PB6B2003V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 200K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
Product parameter
| Part Number | ERJ-PB6B2003V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 200K OHM 0.1% 1/4W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | ERJ |
| Režim panel | 200 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | ERJPB6B2003V P20854TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 200 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film | Složení | Thick Film |