ERJ-PB6D2802V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-PB6D2802V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-PB6D2802V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic Electronic Components |
| Popis | RES SMD 28K OHM 0.5% 1/4W 0805 |
Product parameter
| Part Number | ERJ-PB6D2802V | Výrobce | Panasonic Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 28K OHM 0.5% 1/4W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.25W, 1/4W | Napětí - Rozdělení | 0805 |
| Tloušťka (Max) | ±50ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | ERJ | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Polarizace | 0805 (2012 Metric) | Ostatní jména | ERJPB6D2802V P21182TR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Výrobní číslo výrobce | ERJ-PB6D2802V |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| FIFO je | 2 | Rozšířený popis | 28k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±0.5% | Popis | RES SMD 28K OHM 0.5% 1/4W 0805 |