domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > ERJ-S02F2201X
ERJ-S02F2201X
ERJ-S02F2201X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-S02F2201X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERJ-S02F2201X
Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-S02F2201X Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1339996 pcs Datový list ERJ-S02F2201X View All Specifications
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série ERJ
Režim panel 2.2 kOhms Příkon (W) 0.1W, 1/10W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména ERJS02F2201X Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)
Funkce Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 2.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Složení Thick Film