domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > ERJ-S08D2000V
ERJ-S08D2000V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-S08D2000V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERJ-S08D2000V
Výrobce Panasonic
Popis 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-S08D2000V Výrobce Panasonic
Popis 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1151626 pcs Datový list Fixed Resistors Product CatalogERJ-S,U Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série ERJ
Režim panel 200 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména ERJS08D2000V Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 200 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Složení Thick Film