ERJ-S08J331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-S08J331V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-S08J331V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic Electronic Components |
| Popis | RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 1206 |
Product parameter
| Part Number | ERJ-S08J331V | Výrobce | Panasonic Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.25W, 1/4W | Napětí - Rozdělení | 1206 |
| Tloušťka (Max) | ±200ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | ERJ | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Polarizace | 1206 (3216 Metric) | Ostatní jména | ERJS08J331V |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks | Výrobní číslo výrobce | ERJ-S08J331V |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| FIFO je | 2 | Rozšířený popis | 330 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% | Popis | RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 1206 |