ERJ-T06J331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-T06J331V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-T06J331V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERJ-T06J331V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2623069 pcs | Datový list | ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | ERJ |
| Režim panel | 330 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | ERJT06J331V | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 330 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film | Složení | Thick Film |