ERJ-U08D3013V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERJ-U08D3013V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERJ-U08D3013V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 30 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERJ-U08D3013V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | ERJ |
| Režim panel | 301 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Ostatní jména | ERJU08D3013V | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 301 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film | Složení | Thick Film |