ERO-S2PHF18R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERO-S2PHF18R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERO-S2PHF18R2 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES 18.2 OHM 1/4W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERO-S2PHF18R2 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 18.2 OHM 1/4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5627 pcs | Datový list | EROS2, ERO25 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) | Série | ERO |
| Režim panel | 18.2 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | EROS2PHF18R2 | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 18.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film | Složení | Metal Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
ERO-S2PHF1961 - Výrobci:
Panasonic - Popis:
RES 1.96K OHM 1/4W 1% AXIAL - Na skladě:
- Část#:
ERO-S2PHF18R0 - Výrobci:
Panasonic - Popis:
RES 18 OHM 1/4W 1% AXIAL - Na skladě: