domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > ERO-S2PHF41R2
ERO-S2PHF41R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERO-S2PHF41R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERO-S2PHF41R2
Výrobce Panasonic
Popis RES 41.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number ERO-S2PHF41R2 Výrobce Panasonic
Popis RES 41.2 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5304 pcs Datový list EROS2, ERO25 Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Série ERO
Režim panel 41.2 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Axial
Ostatní jména EROS2PHF41R2 Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 41.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film