ERZ-CF2MK471
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERZ-CF2MK471 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERZ-CF2MK471 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | VARISTOR 470V 200A 2SMD JLEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERZ-CF2MK471 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 470V 200A 2SMD JLEAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5341 pcs | Datový list | VF, CF, SF Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 470V |
| Varistorové napětí (Min) | 423V | Varistorové napětí (Max) | 517V |