ERZ-E07A221CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERZ-E07A221CS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERZ-E07A221CS |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERZ-E07A221CS | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 669945 pcs | Datový list | ERZ-E Series, ZNR Type D |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 220V |
| Varistorové napětí (Min) | 198V | Varistorové napětí (Max) | 242V |
| Série | ZNR® | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 9mm | Ostatní jména | ERZE07A221CS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 180V | Maximální AC voltů | 140V |
| Energie | 30J | Detailní popis | 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm |
| Aktuální - Překročení | 2.5kA | Kapacitní @ Frekvence | 350pF @ 1kHz |