EVU-F3AF15B14
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EVU-F3AF15B14 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EVU-F3AF15B14 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | POTENTIOMETER 9MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EVU-F3AF15B14 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | POTENTIOMETER 9MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4246 pcs | Datový list | EVUE/EVUF |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| styl koncovky | PC Pins, Board Locks | teplotní koeficient | - |
| Kužel | Linear | Série | EVU |
| Otáčení | 300° | odporového materiálu | - |
| Odpor (Ohm) | 10k | Příkon (W) | 0.05W, 1/20W |
| Ostatní jména | EVUF3AF15B14 | Počet závitů | 1 |
| Počet gangů | 1 | Typ montáže | Through Hole, Snap In |
| Detailní popis | 10k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer Detent 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks | Pouzdro závitu | - |
| Postaven v přepínači | Detent | Typ úpravy | Top Adjustment |
| Pohon Type | Flatted | Pohon Délka | 0.591" (15.00mm) |
| Pohon Průměr | 0.236" (6.00mm) |