EXB-2HV110JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EXB-2HV110JV s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EXB-2HV110JV |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 11 OHM 1506 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | EXB-2HV110JV | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 11 OHM 1506 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1997947 pcs | Datový list | EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1506 |
| Velikost / Rozměry | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) | Série | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 11 | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| Ostatní jména | EXB2HV110JV | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 8 | Počet Pins | 16 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) | Detailní popis | 11 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals |