EXB-38V201JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EXB-38V201JV s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EXB-38V201JV |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 35000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | EXB-38V201JV | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6723533 pcs | Datový list | EXB-xxV Series DatasheetEXB38V Spec |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 200 | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Ostatní jména | EXB38V201JV | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 4 | Počet Pins | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) | Detailní popis | 200 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |