EXB-D10C152J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EXB-D10C152J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EXB-D10C152J |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Vyžádejte si ověření inventáře / Vyžádejte o ověření inventáře |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EXB-D10C152J | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Vyžádejte si ověření inventáře / Vyžádejte o ověření inventáře |
| Dostupné množství | 407665 pcs | Datový list | EXB-D10C152J View All Specifications |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 1.5k | Power Per Element | 50mW |