EXB-D10C334J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EXB-D10C334J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EXB-D10C334J |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | EXB-D10C334J | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 792495 pcs | Datový list | EXB-D10C334J View All Specifications |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 330k | Power Per Element | 50mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Ostatní jména | EXBD10C334J U9334TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 8 | Počet Pins | 10 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Detailní popis | 330k Ohm ±5% 50mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |