EXB-V4V563JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EXB-V4V563JV s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EXB-V4V563JV |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0606 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EXB-V4V563JV | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0606 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4662951 pcs | Datový list | EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0606 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) | Série | EXB |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 56k | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0606, Concave |
| Ostatní jména | EXB-V4V563 EXBV4V563 Y2563CT |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 2 | Počet Pins | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Detailní popis | 56k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave |