domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > EZP-E50156LTA
EZP-E50156LTA
EZP-E50156LTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EZP-E50156LTA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EZP-E50156LTA
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number EZP-E50156LTA Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21775 pcs Datový list EZP-E_TA Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 500V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
Série EZPE hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména EZPE50156LTA
P15857
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.673" (42.50mm)
Funkce Low ESR ESR (Equivalent Resistance Series) 14.8 mOhms
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 15µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 15µF Aplikace DC Link, DC Filtering