domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > EZP-E80606MTA
EZP-E80606MTA
EZP-E80606MTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EZP-E80606MTA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EZP-E80606MTA
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 60UF 10% 800VDC RAD 4LD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number EZP-E80606MTA Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 60UF 10% 800VDC RAD 4LD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6379 pcs Datový list EZP-E_TA Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 800V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Série EZPE hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial - 4 Leads
Ostatní jména EZPE80606MTA
P15531
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Rozestup vývodù 2.067" (52.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm)
Funkce Low ESR ESR (Equivalent Resistance Series) 5.6 mOhms
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 60µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapacitní 60µF Aplikace DC Link, DC Filtering