HC2-H-DC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC2-H-DC12V-F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HC2-H-DC12V-F |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HC2-H-DC12V-F | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 14004 pcs | Datový list | HC Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9.6 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 1.2 VDC | styl koncovky | Plug In |
| spínací napětí | 250VAC - Max | Série | HC |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 255-2757 HC2-H-DC12V-F-ND HC2HDC12VF |
| Provozní teplota | -50°C ~ 70°C | vypínací čas | 20ms |
| Typ montáže | Socketable | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable | Kontakt Rating (aktuální) | 7A |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy, Cadmium Free | Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage | 12VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 160 Ohms | Coil Power | 900 mW |
| Coil Current | 75.0mA |