HC3-HPL-AC120V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC3-HPL-AC120V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HC3-HPL-AC120V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 120V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HC3-HPL-AC120V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 120V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4375 pcs | Datový list | HC Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 96 VAC |
| Vypnout napìtí (Min) | 36 VAC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC - Max | Série | HC |
| Doba uvolnění | 10ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -50°C ~ 60°C |
| vypínací čas | 10ms | Typ montáže | Through Hole |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | LED Indicator |
| Detailní popis | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Through Hole | Kontakt Rating (aktuální) | 7A |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy | Kontaktní formulář | 3PDT (3 Form C) |
| Coil Voltage | 120VAC | Typ cívky | Non Latching |
| Coil Power | 1.2 VA | Coil Current | 10.9mA |