domů > produkty > Relé > Výkonové relé, více než 2 zesilovače > HC4D-HTM-DC48V
HC4D-HTM-DC48V
HC4D-HTM-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC4D-HTM-DC48V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HC4D-HTM-DC48V
Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V
(v amerických dolarech)
20 pcs
Product parameter
Part Number HC4D-HTM-DC48V Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6949 pcs Datový list HC Series Datasheet
Kategorie Relé Zapnout napìtí (Max) 38.4 VDC
Vypnout napìtí (Min) 4.8 VDC styl koncovky Plug In
spínací napětí 250VAC - Max Série HC
Doba uvolnění 20ms Typ relé General Purpose
Obal Bulk Provozní teplota -50°C ~ 70°C
vypínací čas 20ms Typ montáže Chassis Mount
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount Kontakt Rating (aktuální) 3A
Materiál kontaktu Silver Nickel (AgNi) Kontaktní formulář 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 48VDC Typ cívky Non Latching
Odpor cívky 2.6 kOhms Coil Power 900 mW
Coil Current 18.5mA