HC4E-H-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC4E-H-DC48V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HC4E-H-DC48V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | HC4E-H-DC48V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5076 pcs | Datový list | HC Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 38.4 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 4.8 VDC | styl koncovky | Plug In |
| spínací napětí | 250VAC - Max | Série | HCE |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -40°C ~ 60°C |
| vypínací čas | 20ms | Typ montáže | Socketable |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable | Kontakt Rating (aktuální) | 2A |
| Materiál kontaktu | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) | Kontaktní formulář | 4PDT (4 Form C) |
| Coil Voltage | 48VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 2.6 kOhms | Coil Power | 900 mW |
| Coil Current | 18.5mA |