domů > produkty > Relé > Výkonové relé, více než 2 zesilovače > HG4-DC12V-F
HG4-DC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HG4-DC12V-F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HG4-DC12V-F
Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 12V
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number HG4-DC12V-F Výrobce Panasonic
Popis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4691 pcs Datový list HG Relays
Kategorie Relé Zapnout napìtí (Max) 9.6 VDC
Vypnout napìtí (Min) 1.2 VDC styl koncovky Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
spínací napětí 250VAC - Nom Série HG
Doba uvolnění 40ms Typ relé General Purpose
Obal Bulk Provozní teplota -50°C ~ 40°C
vypínací čas 40ms Typ montáže Socketable
Funkce - Detailní popis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontakt Rating (aktuální) 20A Materiál kontaktu Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktní formulář 4PDT (4 Form C) Coil Voltage 12VDC
Typ cívky Non Latching Odpor cívky 71.4 Ohms
Coil Power 2 W Coil Current 168mA