domů > produkty > Bateriové produkty > Baterie dobíjecí (sekundární) > HHR-200AB20
HHR-200AB20
HHR-200AB20
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HHR-200AB20 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HHR-200AB20
Výrobce Panasonic
Popis BATTERY NIMH 1.2V 2AH 4/5 A
Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
In Stock 34198 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
360 pcs720 pcs1080 pcs2520 pcs
Product parameter
Part Number HHR-200AB20 Výrobce Panasonic
Popis BATTERY NIMH 1.2V 2AH 4/5 A Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 34198 pcs Datový list HHR200A DatasheetNIMH Battery Tech Handbook
Kategorie Bateriové produkty Hmotnost 32.21g
Napětí - Jmenovitá 1.2V styl koncovky Flat Top (Non-Extending)
Standardní Doba nabíjení 16Hrs Standardní nabíjecí proud 200mA
Velikost / Rozměry 0.67" Dia x 1.69" H (17.0mm x 43.0mm) Informace o lodní dopravy -
Série HHR Ostatní jména HHR-200A
HHR-200AB07
HHR-200AB200
HHR200A
HHR200AB20
P010
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable výtok Rate 400mA
Detailní popis 4/5 A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 2Ah Kapacita 2Ah