HJ4-AC100V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HJ4-AC100V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HJ4-AC100V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | HJ4-AC100V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 14031 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 80 VAC |
| Vypnout napìtí (Min) | 30 VAC | styl koncovky | Plug In |
| spínací napětí | 250VAC, 125VDC - Max | Série | HJ |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| vypínací čas | 20ms | Typ montáže | Socketable |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable | Kontakt Rating (aktuální) | 5A |
| Materiál kontaktu | Silver (Ag) | Kontaktní formulář | 4PDT (4 Form C) |
| Coil Voltage | 100VAC | Typ cívky | Non Latching |
| Coil Power | 1.3 VA | Coil Current | 11.6mA |