HP3-M-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HP3-M-DC12V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HP3-M-DC12V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HP3-M-DC12V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4710 pcs | Datový list | HP Relays |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9.6 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 1.8 VDC | styl koncovky | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| spínací napětí | 250VAC - Nom | Série | HP |
| Doba uvolnění | 30ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -50°C ~ 40°C |
| vypínací čas | 30ms | Typ montáže | Chassis Mount |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount | Kontakt Rating (aktuální) | 10A |
| Materiál kontaktu | Silver (Ag) | Kontaktní formulář | 3PDT (3 Form C) |
| Coil Voltage | 12VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 100 Ohms | Coil Power | 1.4 W |
| Coil Current | 120mA |