JR1AF-TMP-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JR1AF-TMP-DC24V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JR1AF-TMP-DC24V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | JR1AF-TMP-DC24V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4747 pcs | Datový list | JR Relays |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 19.2 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 2.4 VDC | styl koncovky | PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| spínací napětí | 250VAC, 30VDC - Max | Série | JR |
| Doba uvolnění | 2ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -50°C ~ 70°C |
| vypínací čas | 10ms | Typ montáže | Through Hole |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole | Kontakt Rating (aktuální) | 16A |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy | Kontaktní formulář | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage | 24VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 1.1 kOhms | Coil Power | 530 mW |
| Coil Current | 22.0mA |