JV1APF-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JV1APF-24V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JV1APF-24V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | JV1APF-24V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4093 pcs | Datový list | JV Relays |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 19.2 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 1.2 VDC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 125VAC - Max | Série | JV |
| Doba uvolnění | 4ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| vypínací čas | 10ms | Typ montáže | Through Hole |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Sealed - Flux Protection |
| Detailní popis | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole | Kontakt Rating (aktuální) | 16A |
| Materiál kontaktu | Silver Alloy | Kontaktní formulář | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage | 24VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 2.88 kOhms | Coil Power | 200 mW |
| Coil Current | 8.3mA |