M9MZ90S2YGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M9MZ90S2YGA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M9MZ90S2YGA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | M9MZ90S2YGA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 844 pcs | Datový list | Compact AC Geared Motor Catalog |
| Kategorie | Motory, solenoidy, řídicí desky / moduly | Napětí - Jmenovitá | 200, 220VAC |
| Typ | AC Motor | Moment - jmenovitý (oz-in / mNm) | 36.82 / 260 |
| Moment - Max Momentary (oz-in / mNm) | - | styl koncovky | Wire Leads |
| Velikost / Rozměry | Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm) | Série | - |
| RPM | 3300 RPM | Power - ohodnocený | 90W |
| Provozní teplota | -10°C ~ 40°C | Montážní otvor Rozteč | 4.094" (104.00mm) |
| Typ motoru | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 7 Weeks | Délka - Hřídel a ložiska | 1.457" (37.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Redukce Ratio | - |
| Funkce | Gearmotor | Funkce | - |
| Encoder Type | - | Průměr - Hřídel | 0.433" (11.00mm) |
| Detailní popis | AC Motor Gearmotor 3300 RPM 90W 200, 220VAC | schválení | CCC, CE, UL |