M9RX40S4YS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M9RX40S4YS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M9RX40S4YS |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | M9RX40S4YS | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |