M9RZ90G4L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M9RZ90G4L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M9RZ90G4L |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W |
Product parameter
| Part Number | M9RZ90G4L | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |