domů > produkty > Motory, solenoidy, řídicí desky / moduly > Motory - AC, DC > M9RZ90GV4GGA
M9RZ90GV4GGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M9RZ90GV4GGA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number M9RZ90GV4GGA
Výrobce Panasonic
Popis MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 313 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
5 pcs
Product parameter
Part Number M9RZ90GV4GGA Výrobce Panasonic
Popis MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS